PZ KARATE FUDOKAN w likwidacji

Dzieci i Młodzików w Karate Fudokan

Wyniki Pucharu Polski Dzieci i Młodzików w Karate Fudokan

Poddębice, 06-07. 06. 2008 r.

Dziewczęta 7 lat i młodsze KATA IND.

1. Wiktoria Wicherkiewicz (Uniejów)

2. Oliwia Gruszecka (Jastrowie)

3. Małgorzata Jędrzejewska (Jastrowie)

Chłopcy 7 lat i młodsi KATA IND.

1. Denis Visentin (Poznań)

2. Wiktor Nawrot (Poznań)

Dziewczęta 8-9 lat KATA IND.

1. Jagienka Wójcik (Brodnica)

2. Katarzyna Mróz (Poddębice)

3. Magdalena Drązikowska (Jaktorów)

Dziewczęta 8-9 lat KUMITE IND.

1. Katarzyna Mróz (Poddębice)

2. Magdalena Drązikowska (Jaktorów)

3. Jagienka Wójcik (Brodnica)

3. Marta Borządek (Jaktorów)

Chłopcy 8-9 lat KATA IND.

1. Jakub Domagalski (Brodnica)

2. Artur Ciszewski (Poddębice)

3. Mateusz Brygier (Łęczyca)

Chłopcy 8-9 lat KUMITE IND.

1. Artur Ciszewski (Poddębice)

2. Jakub Domagalski (Brodnica)

3. Mateusz Pilsak (Grodzisk)

3. Jan Nowicki (Grodzisk)

Dziewczęta 10-11 lat KATA IND.

1. Zuzanna Reklewska (Grodzisk)

2. Emilia Markowska (Poddębice)

3. Zuzanna Rybka (Jaktorów)

Dziewczęta 10-11 lat KUMITE IND.

1. Zuzanna Reklewska (Grodzisk)

2. Emilia Markowska (Poddębice)

3. Lidia Hałasa (Jastrowie)

3. Zuzanna Rybka (Jaktorów)

Chłopcy 10-11 lat KATA IND.

1. Jędrzej Wójcik (Brodnica)

2. Kamil Ostrowski (Jaktorów)

3. Michał Szczepański (Brodnica)

Chłopcy 10-11 lat KUMITE IND.

1. Marcin Niewiadomski (Brodnica)

2. Cyryl Szalkowski (Brodnica)

3. Jędrzej Wójcik (Brodnica)

3. Kamil Ostrowski (Jaktorów)

Dziewczęta 12-13 lat KATA IND.

1. Martyna Rogoœ (Grodzisk)

2. Marta Goszczyk (Uniejów)

3. Zuzanna Wójcik (Kolno)

Dziewczęta 12-13 lat KUMITE IND.

1. Zuzanna Wójcik (Kolno)

2. Martyna Rogoœ (Grodzisk)

3. Magdalena Weronika (Jastrowie)

3. Marta Goszczyk (Uniejów)

Chłopcy 12-13 lat KATA IND. (do 6 kyu)

1. Artur Treder (Brodnica)

2. Tomasz Błaszczak (Kolno)

3. Mateusz Młynarczyk (Jaktorów)

Chłopcy 12-13 lat KUMITE IND. (do 6 kyu)

1. Artur Treder (Brodnica)

2. Mateusz Młynarczyk (Jaktorów)

3. Jerzy Niemczyk (Poznań)

3. Łukasz Garbacz (Poznań)

Chłopcy 12-13 lat KATA IND. (od 5 kyu)

1. Bartosz Urbański (Kolno)

2. Wiktor Płoski (Brodnica)

3. Alan Al-Murthata (Kolno)

Chłopcy 12-13 lat KUMITE IND. (od 5 kyu)

1. Bartosz Urbański (Kolno)

2. Bartosz Tyszka (Kolno)

3. Alan Al-Murthata (Kolno)

3. Krzysztof Cybulski (Jastrowie)

KATA ZESPOŁOWE DZIEWCZĽT

1. Poddębice (Mróz, Markowska, Goszczyk)

2. Jastrowie (Hałasa, Fiołek, Koguciuk)

3. Jaktorów (Drązikowska, Rybka, Skrzypowska)

KATA ZESPOŁOWE CHŁOPCÓW

1. Kolno (Urbański, Tyszka, Al-Murthata)

2. Brodnica (Płoski, Domagalski, Szczepański)

3. Łęczyca (Kapica, Ciszewski, Kapica)