Puchar Europy w Karate Tradycyjnym i Fudokan odbędzie się zgodnie z planem w sobotę 31 października w Toruniu. Nasz Rząd pozwala rozgrywać zawody sportowe w sporcie wyczynowym bez odbywania jakiejkolwiek kwarantanny. Polski Związek Karate jest oficjalną organizacją sportową pod patronatem dotychczasowego Ministerstwa Sportu.

Przestrzeganie wszelkich norm higienicznych zmusza nas do rozegrania tych zawodów bez uczestnictwa publiczności. Zawodnicy będą przywołani do maty przez skład sędziowski i będą przy niej pozostawać tak długo, aż zostanie wyłoniony zwycięzca. We wszystkich sytuacjach, oprócz samego występu sportowego na macie, zawodnicy są zobowiązani nosić maseczki i zachowywać dystans, o czym zostaną dodatkowo poinformowani i przeszkoleni przed rozpoczęciem rozgrywek sportowych. Zapraszamy!

 

W związku z sytuacją związaną z bardzo szybkim rozprzestrzenianiem się pandemii koronawirusa z dniem 24.10.2020 weszły w życie nowe wytyczne dotyczące prowadzenia zajęć sportowych. Najważniejszą informacją dla nas jest to, że zajęcia mogą być prowadzone właściwie bez zmian - zgodnie z programem szkoleniowym.
Zachęcamy do zapoznania się z wytycznymi Ministerstwa Sportu.

Galeria zdjęć

Strefa użytkownika

 


 

MSiT