CREATE D   BY

Karol Witowski

e-mail: pff.fudokan@wp.pl

 

Tel. +48 507149719

Polska Federacja Karate
Tradycyjnego Fudokan

WYNIKI

DZIECI

GRUPA -  A (65 lat i młodsi))

KIHON

Chłopcy

 

1.Anastasia Khomachuk Satori

2.Linda Jagodda AKKT  Toruń

Dziewczęta

 

1.Zygmunt Dyl Nidan

2.Tobias Gawlik Satori

3.Leon Bodzon  WAKT

GRUPA B (6-7 lat)

KATA IND.

Dziewczęta

9-8yu

1.Laura Semeniuk Nidan

2.Zofia Marchlewska  AKKT Toruń

3.Marina Hernik Satori

3.Natalia Pacek AKKT Toruń

 

Chłopcy9-8 kyu

1.Zygmunt Dyl Nidan

2.Tobias Gawlik Satori

 

7-6  kyu

1.Jan Szczęsny AKKT Toruń

2.Antoni Szyszkowski AKKT Toruń

3.Aleksander Jachowski  AKT Budo

 

KUMITE   

Dziewczęta

8 kyu

1.Laura Semeniu Nidan

2.Zofia Marchlewska AKKT Torun

3.Marina Hernik Satori

3.Zofia Biżnia Satori

 

Chłopcy

 

8-7 kyu

1. Aleksander Jachowski  AKT Budo

2.Jan Szczęsny AKT Budo

3.Antoni Szyszkowski AKKT Toruń

3. Tobias Gawlik Satori

 

KODACHI

 

Dziewczęta

1.Natalia Pacek AKKT Toruń

2.Zofia Biźnia Satori

3.Linda Jagodda AKKT Toruń

3.Zofia Marchlewska AKKT Toruń

 

Chłopcy

1.Tobias Gawlik ST Satori

2. Antoni Szyszkowski AKKT Toruń

3. Aleksander Jachowski  AKT Budo

3. Jan Szczęsny AKT Budo

GRUPA C (2013-2014)

KATA IND.

 

Dziewczęta  9 kyu

1.Milena Herdzik Nidan

2.Agata Jóźwiak Nidan

3.Anastasia Khomachiuk Satori

3.Pola Przybylska-Pawlinow Satori

 

6 kyu i wyżej

1.Julia Sosińska WAKT

2.Maja Pytlarczyk Satori

3.Maja Przyborkiewicz AKKT Toruń

3.Joanna Bodzon WAKT

 

Chłopcy  9 kyu

 

1.Wojciech Lewkowicz KK Nidan

2.Franciszek Suchanowski Satori

 

8 – 7  kyu

1.Mikołaj Maciąg Nidan

2.Marcel Kamiński Wieluń

3.Leon Jagodda AKKT Toruń

3.Adam Wdowiak AKT Budo

 

6 - 1 kyu

1.Krzysztof Sokołowski Nidan

2.Witold Rybacki AKKT Toruń

3.Cezary Ziółkowski AKKT Toruń

 

KUMITE

Dziewczęta

9-8 kyu

1. Milena Herdzik Nidan

2.Agata Jóźwiak Nidan

3. Pola Przybylska Pawlinow Satori

3.Anastasia Khomachiuk Satori

 

6-5 kyu

1.Jiulianna  Sosińska WAKT

2.Maja Pytlarczyk WAKT

3.Joanna Bodzon   WAKT

3.Maja Przyborkiewicz AKKT Toruń

 

 Chłopcy 8-7 kyu

1.Mikołaj Maciąg Nidan

2.Marcel Kamiński KKT Wieluń

3.Leon Jagodda AKKT Toruń

3. Marcel Kamiński Wieluń

 

  1. kyu

1.Krzysztof Sokołowski Nidan

2.Franciszek Suchanowski Satori

3.Witold Rybacki AKKT Toruń

3.Wojciech Lewkowicz Nidan

 

KODACHI

 

Dziewczęta  9 kyu

1.Pola Przybylska-Pawlinow Satori

2.Maja Przyborkiewicz AKKT Toruń

3.Linda Jagodda AKKT Toruń

3.Anastasia Khomachiuk

 

Chłopcy

1.Franciszek Suchanowski Satori

2. Witold  Rybacki  AKT Budo

3.Cezary Ziółkowski AKKT Toruń

3.Adam Wdowiak  AKT Budo 

 

GRUPA D (2011-2012)  

KATA IND.

 

Dziewczęta 9-8 kyu

 

1.Biźnia Maja Satori

2.Magdalena Baranowska Satori

3.Maja Drozdek  Satori

3.Alicja Blicharz   Satori

 

6 – 1 kyu

1.Daria Semeniuk  Nidan

2.Zuzanna Sawicka KKT Wieluń

3.Emilia Lewandowska AKKT Toruń

3.Edyta Romaniec AKKT Toruń

 

 Chłopcy  8-7 kyu

1.Wiesław Dyl Nidan

2.Dawid Skarżyński AKKT Toruń

3.Jan Grzybowski AKT Budo

3.Bohdan Khomachiuk Satori

 

6-5 kyu

1.Michał Maciąg   KK Nidan

2.Bartosz Pilaczyński   KK Nidan

3.Ignacy Rudczak   KK Nidan

Filip Kulczyk   KK Nidan

 

7 kyu

1.Jakub Okrój Włocławski KKT

2.Emil Bińczycki  KK Nidan

3.Mały Maksymilian KK Nidan

3.Jan Kozłowski Włacławski KKT

 

4-5 kyu

1.Mateusz Walasek KK Nidan

2.Piotr Wąsik KK Nidan

3.Nikodem Woźniak AKKT Toruń

3.Krzysztof Kubicki AKKT Toruń

 

3-1 kyu

1.Wiktor Kowalski AKKT Toruń

2.Franciszek Turalski AKKT Toruń

 

 KUMITE

Dziewczęta  8 kyu

1.Maja Drozdek Satori

2.Maja Bliźnia Satori

3.Alicja Blicharz Satori

3.Magdalena Baranowska  Satori

 

Chłopcy  8-7 kyu

1.Wiesław Dyl KK Nidan

2.Dawid Skarżyński AKKT Toruń

3.Jan Grzybowski AKT Budo

3.Bohdan Khomachiuk Satori

 

Chłopcy 6 kyu

1.Michał Maciąg KK Nidan

2.Filip Kulczyk KK Nidan

3.Szymon Ciechanowski AKKT Toruń

3.Jędrzej Sokołowski KK Nidan

 

Chłopcy 5-4 kyu

1.Mateusz Walasek KK Nidan

2.Piotr Wąsik KK Nidan

3.Krzysztof Kubicki AKKT Toruń

3.Niodem Woźniak AKKT Toruń

 

Chłopcy 3-1 kyu

1.Wiktor Kowalsk AKKT Toruń

2.Franciszek Turalski AKT Budo

 

Dziewczęta 6-1 kyu

1.Emilia Lewandowska AKKT Toruń

2.Daria Semeniuk KK Nidan

3.Edyta Romaniec AKKT Toruń

3.Zuzanna Sawicka KKT Wieluń

KODACHI

DZIEWCZĘTA

1.Emilia Lewandowska AKKT Toruń

2.Maja Drozdek Satori

3.Magdalena Baranowska Satori

3.Maja Bliźnia Satori

CHŁOPCY

1.Bohdan Khomachiuk Satori

2.Jan Grzybowski AKT Budo

3.Wiktor Kowalski AKT Budo

3.Franciszek Turalski AKT Budo

GRUPA E MŁODZIK  (2010-2009)  

KATA

Mix

1.Martyna Trybułowicz KK Nidan

2.Dagmara Lipińska AKT Budo

3.Daniel Ciechan AKKT Toruń

Dziewczęta

1.Michalina Wolska KK Nidan

2.Maja Rybska AKT Budo

3.Angelika Lewandowska AKKT Toruń

3.Dagmara Skrzypczak Satori

Chłopcy

7-4 kyu

1.Jakub Okrój WKKT

2.Emil Bińczycki KK Nidan

3.Maksymilian Mały KK Nidan

3.Jan Kozłowski KK Nidan

3-1 kyu

1.Wiktor Semeniu KK Nidan

2.Bartosz Rybacki AKKT Toruń

3.Maksym Grześkowiak AKKT Toruń

3.Marcin Żabiński AKT Budo

KUMITE

Dziewczęta 3 – 1 kyu

1. Angelika Lewandowska AKKT Toruń

2.Martyna Trybułowicz Nidan

3.Maja Rybska AKT Budo

3. Michalina Wolska Nidan

Chłopcy

8-7 kyu

1.Maksym Mały KK Nidan

2.Emil Bińczycki KK Nidan

3.Miron Wycinka AKT Budo

3.Daniel Ciechan AKKT Toruń

7-6 kyu

1.Mały Maksymilian    Nidan

 2.Emil Bińczycki  Nidan

3.Miron Wycinka AKT Budo

3.Daniel Ciechan AKKT  Toruń

3 – 1 kyu

1.Kacper Myślicki KK Nidan

 2.Wiktor Semeniu KK Nidan

3.Szymon Donczyk AKKT Toruń

3.Bartosz Rybacki AKKT Toruń

KADACHI

Dziewczęta

1. Monika Sygnowska ST Satori

2.Dagmara Lipińska AKT Budo

3. Angelika Lewandowska AKKT Toruń

3.Dagmara Skrzypczak Satori

Chłopcy

1.Bartosz Rybacki  AKT T Budo

2.Maksym Grześkowiak AKKT Toruń

3.Marcin Żabiński AKT Budo

3.Ciechan Daniel AKKT Toruń

 

KATA DRUŻYNOWE

1.WKKT (J.Okrój, J.Kozłowski, H.Andrzejewski)

2.AKT Warszawa (Julianna Sosińska, Maja Pytlarczyk, Joanna Bodzon)

3.   ST Satori (M.Sygnowska, D.Skrzypczak, A.Sygnowska)

4.  ST Satori (A.Blicharz, M.Drozdek, P.Przybykska-Pawlinow)

 

 

 

 

 

 

XVI Puchar Polski Dzieci w Karate Tradycyjnym  Fudokan 
TORUŃ,  8 MAJ 2022


27 czerwca 2022

Polska Federacja Karate Tradycyjnego Fudokan